Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
BÄGARE, silver, Johan Leffler, Falun 1794, trumpetformad med graverad dekor av slingor och initialerna RAS MAD, invändigt förgylld, höjd ca 8 cm, vikt ca 50 gram
Anlöpningar, smärre slitage
605356
2019-01-13