Golvlampa
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt A B Aramaturhantverk, Göteborg, teak samt folierad metall, veckad skärm i textilt material, höjd ca 148, sockelns diameter 26 cm
Funktionen garanteras ej, slitage,
605360
2019-01-14