Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt A B Aramaturhantverk, Göteborg, teak samt folierad metall, veckad skärm i textilt material, höjd ca 148, sockelns diameter 26 cm

Funktionen garanteras ej, slitage,

605360

2019-01-14