Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, Ryssland, 1800-tal, föreställande kyrkofäder, bemålad pannå, ca 33x27 cm
Ytskador, retuscher, senare upphängning
605362
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här