Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Ryssland, 1800-tal, föreställande kyrkofäder, bemålad pannå, ca 33x27 cm

Ytskador, retuscher, senare upphängning

605362

2019-01-15