Ikoner

Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKONER, 3 st, 1900-talets slut, föreställande: Helige Pantoleon, Helige Ansgar, olja på pannå, ca 16x11,5 resp, ca 26x20, resp ca 38x30 cm

605363

2019-01-15