Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKONER, 3 st, 1900-talets slut, föreställande: Helige Pantoleon, Helige Ansgar, olja på pannå, ca 16x11,5 resp, ca 26x20, resp ca 38x30 cm
605363
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här