3 teddybjörnar

3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar
3 teddybjörnar

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TEDDYBJÖRNAR 3 st, möjligen Steiff, 1920-/30-tal, ögon av glas, höjd ca 13-24 cm

Slitage, den största björnen med hål på ena tassen

605365

2019-01-14