Duchoiselle skulptur

Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

DUCHOISELLE (18/1900-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm

605367

2019-01-14