Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, uret med figural grupp i form av jägare med byte och hund, urverket märkt, sockel i jakaranda med glaskupa, total höjd ca 50 cm

Funktionen garanteras ej, sprickor i glaskupan, slitage

605368

2019-01-14