Bordsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, uret med figural grupp i form av jägare med byte och hund, urverket märkt, sockel i jakaranda med glaskupa, total höjd ca 50 cm
Funktionen garanteras ej, sprickor i glaskupan, slitage
605368
2019-01-14