Stolar 6 st 1800-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st snarlika, sengustavianska, vitmålade, sitthöjd ca 45 cm

Skador och slitage, kompleteringar

605369

2019-01-14