Badkarssoffa 1700-tal

Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal
Badkarssoffa 1700-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BADKARSSOFFA, Louis XV, 1700-tal, skuren betsad karm av lövträd, längd ca 200 cm, höjd ca 90 cm, sittdjup ca 45 cm

Slitage samt en sadeljordsrem trasig

605370

2019-01-25