Ljusstakar Boda och Bonbonjär Edward Hald
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD & BODA GLASBRUK, bonbonjär, Orrefors 1926, modellnummer 124, graverad dekor av stjärnhimmelsmönster, signerad Of H 124.26 R, höjd ca 10 cm, ljusstakar Boda glasbruk med graverad dekor, signerade Boda 2381/966, höjd ca 16 cm
Obetydligt slitage
605377
2019-01-14