Ljusstakar Boda och Bonbonjär Edward Hald

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD & BODA GLASBRUK, bonbonjär, Orrefors 1926, modellnummer 124, graverad dekor av stjärnhimmelsmönster, signerad Of H 124.26 R, höjd ca 10 cm, ljusstakar Boda glasbruk med graverad dekor, signerade Boda 2381/966, höjd ca 16 cm

Obetydligt slitage

605377

2019-01-14