Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr., 1900-talets början, jugend, vitmålad, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, stolar 1 par, soffans längd ca 131, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

605380

2019-01-17