Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SALONGSGRUPP, 5 dlr., 1900-talets början, jugend, vitmålad, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, stolar 1 par, soffans längd ca 131, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
605380
2019-01-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner