Sideboard Art Deco

Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco
Sideboard Art Deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, Art Deco, fanerat i alm, 3 lådor och 2 dörrar, rundad form, dragknoppar i förnicklad mässing, 1930-40-tal, nycklar saknas, höjd 60, 180 x 35 cm

Bruksslitage, repor och märlen

605382

2019-01-15