Sideboard Art Deco
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, Art Deco, fanerat i alm, 3 lådor och 2 dörrar, rundad form, dragknoppar i förnicklad mässing, 1930-40-tal, nycklar saknas, höjd 60, 180 x 35 cm
Bruksslitage, repor och märlen
605382
2019-01-15