Bordslampa Elarmatur Kosta

Bordslampa  Elarmatur Kosta
Bordslampa  Elarmatur Kosta
Bordslampa  Elarmatur Kosta
Bordslampa  Elarmatur Kosta

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Elarmatur Kosta, 1900-talets andra hälft, märkt SM 21, mässing, har skärm, höjd (med skärm) höjd ca 77 cm

Visst slitage

605387

2019-01-14