Carl-Harry Stålhane Rörstrand vas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990): Vas, stengods, Rörstrand 1950-tal, äggskalsglasyr i vitt och beige, signerad R SWEDEN CHS, höjd ca 25,5 cm

Några obetydliga repor

605388

2019-01-14