Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEVAGN, 1900-talets andra hälft, fanerad med teak samt ek, i sargen 2 lådor, löstagbar bricka, höjd 56, 74x42 cm

Slitage, fläckar

605391

2019-01-17