Allmogebunke lergods1800-tal

Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal
Allmogebunke lergods1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BUNKE, allmoge, 1800-talets andra hälft, lergods, rinneglasyr i gröna nyanser, höjd ca 10,5, diameter 31 cm

Nagg, spricka, slitage

605395

2019-01-14