Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal
Ljuskrona 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA / PLAFOND, omkring 1900-talets mitt, 8 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 25, diameter 42 cm

Brukssltiage, nagg på på prismor kan förekomma

605396

2019-01-14