Gideon Börje

Gideon Börje
Gideon Börje
Gideon Börje
Gideon Börje
Gideon Börje
Gideon Börje

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Landskap, signerad G Börje, olja på duk, ca 65x82 cm

605401

2019-01-17