Flakong Frankrike 1800-tal

Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal
Flakong Frankrike 1800-tal

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLAKONG, troligen Frankrike, 1800-talets mitt, vitt munblåst opalglas, handmålad dekor av vindruvsrankor mm, höjd ca 12 cm

Slitage

605402

2019-01-14