Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FLAKONG, troligen Frankrike, 1800-talets mitt, vitt munblåst opalglas, handmålad dekor av vindruvsrankor mm, höjd ca 12 cm
Slitage
605402
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här