Skrivbordsuppsättning 2 delar

Skrivbordsuppsättning 2 delar
Skrivbordsuppsättning 2 delar
Skrivbordsuppsättning 2 delar
Skrivbordsuppsättning 2 delar
Skrivbordsuppsättning 2 delar
Skrivbordsuppsättning 2 delar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 2 delar, förgylld mässing och glas, 1800-talets slut, höjd ca 9 cm, längsta längd 29 cm

Slitage, glaset med nagg

605406

2019-01-14