Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, 2 delar, förgylld mässing och glas, 1800-talets slut, höjd ca 9 cm, längsta längd 29 cm
Slitage, glaset med nagg
605406
2019-01-14