Bältesspänne Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BÄLTESSPÄNNE, silver, Ryssland, 1800-talets slut, niellodekor, längd 7,5 cm, vikt ca 29 g

605408

2019-01-14