Skrivbord 1950-/60-tal

Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal
Skrivbord 1950-/60-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, med 2 hänghurtsar, skiva och lådhurtsar fanerade i teak, ben och sarg i massiv ek. draghandtag i mässing, 2 lådor med lås, nyckel medföljer, sannolikt Danmark, 1950-/60-tal, höjd 74, 150 x 70 cm

Bruksslitage, repor och märken, något faneravslag

605413

2019-01-15