Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 164x260 cm
Ställvis slitage, fläckar, langetteringar med slitage/skador
605417
2019-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här