Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 164x260 cm

Ställvis slitage, fläckar, langetteringar med slitage/skador

605417

2019-01-18