Kompass daterad 1853

Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853
Kompass daterad 1853

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASS, daterad 1853, fodral av mahogny, signerad och daterad 1853 Albrecht Lönnroth, ca

Slitage, glaset med spricka

605423

2019-01-15