Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, mäsing med kupa i glas, kedjor till övre delen, höjd ca 70 diameter 50 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

605426

2019-01-15