Klubbat för:
7 200 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, mäsing med kupa i glas, kedjor till övre delen, höjd ca 70 diameter 50 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
605426
2019-01-15