5+1 tallrikar porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrmålad dekor av fåglar och hamster, diameter ca 23 cm

2 med spricka, kantnagg, en trasig tallrik medföljer

605430

2019-01-15