Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrmålad dekor av fåglar och hamster, diameter ca 23 cm
2 med spricka, kantnagg, en trasig tallrik medföljer
605430
2019-01-15