Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BARSTOLAR, 4 st, gjutjärn, genombruten sits, bemålade, snurrbara, märkta San Francisco, Baker & Hamilton, Sacramento, sitthöjd ca 71 cm
Bruksslitage, märken, repor
605435
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här