Barstolar Baker & Hamilton

Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton
Barstolar Baker & Hamilton

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BARSTOLAR, 4 st, gjutjärn, genombruten sits, bemålade, snurrbara, märkta San Francisco, Baker & Hamilton, Sacramento, sitthöjd ca 71 cm

Bruksslitage, märken, repor

605435

2019-01-16