Hörnhylla

Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt, ekfanér och furu, välvd front, hyllplan, nedtill skåp med två dörrar, höjd ca 218, bredd ca 90, djup ca 51 cm

Slitage, smärre skador, repor

605436

2019-01-17