Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPOR, 2 st, mässing, 1960-/70-tal, rund form, diameter ca 52 cm
Smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
605438
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här