Taklampor 2 st

Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st
Taklampor 2 st

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 2 st, mässing, 1960-/70-tal, rund form, diameter ca 52 cm

Smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

605438

2019-01-15