Vägglampa Orno Finland

Vägglampa Orno Finland
Vägglampa Orno Finland
Vägglampa Orno Finland
Vägglampa Orno Finland
Vägglampa Orno Finland
Vägglampa Orno Finland

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORNO, Finland, 1970-tal, vägglampa, justerbar arm, förkromat och lackerat stål, märkt ORNO EFFECTA 100W, höjd ca 24, längd ca 32 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

605440

2019-01-15