Hörnskåp, 1800-tal

Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal
Hörnskåp, 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, trol England, mahognyfanér, mässingsdetaljer, tvådelat, höjd ca 115+115 cm. bredd ca 102 cm

fanérskador, slitage, skador, beslag till dörr skadat

605443

2019-01-15