Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ÖRBO (1890-1958): Modellen vid sängen, troligen utförd under 1920-talet, olja på duk duk uppklistrad på pannå, ca 41x33 cm
605444
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här