Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958): Modellen vid sängen, troligen utförd under 1920-talet, olja på duk duk uppklistrad på pannå, ca 41x33 cm

605444

2019-01-15