Kaiko Moti färglitografi

Kaiko Moti färglitografi
Kaiko Moti färglitografi
Kaiko Moti färglitografi
Kaiko Moti färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAIKO MOTI (1921-1989): Motiv med katter, signerad Kaiko Moti 1963, numrerad 53/95, färgetsning ca 42x64 cm

Ej examinerad ur ram

605448

2019-01-15