Fåtöljer, 1 par, sekelskiftet 1800/1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, omkring sekelskiftet 1800/1900-talet, ryggavslut med knappar, mörkbetsade sabelformade bakben samt svarvade framben på trissor, resårsits, sitthöjd ca 40 cm

Brukssltiage

605451

2019-01-15