Skåp funkis

Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis
Skåp funkis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med skrivskiva, funkis, fanerat i björk, 3 lådor, 2 öppna hyllfack, utfällbar skrivskiva med bakomvarande lådinredning, svärtade dragknoppar, 1930-tal, nyckel medföljer, höjd 112, 135 x 38 cm

Bruksslitage, märken, repor, avslag

605452

2019-01-15