3 pallar av skiktlimmad björk
2019-01-15
605455
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR 3 st, skiktlimmad björk, 1900-talets sista kvartal, höjd ca 46, diameter sittplatta ca 32 cm
Bruksslitage