3 pallar av skiktlimmad björk

3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk
3 pallar av skiktlimmad björk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR 3 st, skiktlimmad björk, 1900-talets sista kvartal, höjd ca 46, diameter sittplatta ca 32 cm

Bruksslitage

605455

2019-01-15