Fåtölj vitt skinn

Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn
Fåtölj vitt skinn

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, stomme i förkromat plattstål, fast stoppad, klädsel i vitt skinn, 1900-talets senare del, höjd ca 76, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, sklädsel med smuts/fläckar och smärre skada

605456

2019-01-15