Ett par karmstolar i rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bonat lövträ, klädda i vinröd plysch, pärlspikning, sitthöjd ca 41 cm

Trä med smärre slitage och märken

605457

2019-01-15