Vikspegel

Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel
Vikspegel

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSPEGEL, 1900-talets mitt, tredelad, fasettslipat glas, bakstycken i björk, höjd ca 84, största bredd 88 cm

Mindre nagg, slitage, fläckar med lim på baksidan

605461

2019-01-15