Tallrikar Kina 1800-tal

Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal
Tallrikar Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700-tal, Imari, dekor i emaljfärger, underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter ca 22,5 cm

Bruksslitage

605469

2019-01-15