Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 1700-tal, Imari, dekor i emaljfärger, underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter ca 22,5 cm
Bruksslitage
605469
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här