Handkikare Rolex

Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex
Handkikare Rolex

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLEX, handkikare, gulmetall och grön metallicplast, ca 6x10 cm, vadderad behållare märkt Rolex medföljer

PROVENIENS: Giveaway på hästkapplöpning i Hongkong 2005

Smärre bruksslitage

605471

2019-01-15