Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLEX, handkikare, gulmetall och grön metallicplast, ca 6x10 cm, vadderad behållare märkt Rolex medföljer
PROVENIENS: Giveaway på hästkapplöpning i Hongkong 2005
Smärre bruksslitage
605471
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här