Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR, 1 par, Kina, 1900-tal, porslin, handmålad dekor, ca höjd 42 cm
Spricka i botten på den ena, glasyrnagg på den andra
605472
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här