Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, Kina, 1900-tal, porslin, handmålad dekor, ca höjd 42 cm

Spricka i botten på den ena, glasyrnagg på den andra

605472

2019-01-15