Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIAN ZAWADZKI, golvlampa, Tilgmans keramik, glaserat stengods, signerad och daterad 1955, höjd exkl lampsockel 48 cm, märkt på undersidan Tilgmans Keramik Made in Sweden
605475
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här