Golvlampa Marian Zawadzki

Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki
Golvlampa Marian Zawadzki

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIAN ZAWADZKI, golvlampa, Tilgmans keramik, glaserat stengods, signerad och daterad 1955, höjd exkl lampsockel 48 cm, märkt på undersidan Tilgmans Keramik Made in Sweden

605475

2019-01-15