Salvador Dali Quevedos Visioner

Såld för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Quevedos visioner", portfölj med sex kolorerade torrnålsgravyrer, 1975, samtliga signerade med blyerts samt numrerade 154/300, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, tygklädd förvaringsbox

Boxen med smärre reva

605479

2019-01-27