Salvador Dali Quevedos Visioner
Klubbat för:
23 000 SEK
20 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Quevedos visioner", portfölj med sex kolorerade torrnålsgravyrer, 1975, samtliga signerade med blyerts samt numrerade 154/300, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, tygklädd förvaringsbox
Boxen med smärre reva
605479
2019-01-27