NK skrivbord samt hurts
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, skrivbord, 3 dlr, Nordiska Kompaniet, 1940/50-tal, ur Futura-serien, fanérad i teak, beslag i mässing, invändigt inredd med utskjutbara hyllplan resp. lådinredning med draghandtag, brickmärkt NK, höjd ca 74, 60x40, längd med 2 hurtsar samt skrivbordsskiva 180 cm
Bruksslitage,
605480
2019-01-15