NK skrivbord samt hurts

NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts
NK skrivbord samt hurts

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, skrivbord, 3 dlr, Nordiska Kompaniet, 1940/50-tal, ur Futura-serien, fanérad i teak, beslag i mässing, invändigt inredd med utskjutbara hyllplan resp. lådinredning med draghandtag, brickmärkt NK, höjd ca 74, 60x40, längd med 2 hurtsar samt skrivbordsskiva 180 cm

Bruksslitage,

605480

2019-01-15